PRES KÖMÜR MAKİNELERİ

Pres kömür makineleri, kömürcülük sektörünün vazgeçilmez araçlarıdır. Bu makineler, formülize edilmiş hammadde karışımlarını dilediğiniz şekillerde kalıplara hem hammaddeleri şekillendirir hem de yüksek sıkıştırma kabiliyeti ile üstün kalitede kömür elde etmenizi sağlar. Değiştirilebilir kalıplar sayesinde istediğiniz çeşitli şekilleri kolayca üretebilirsiniz. Bu sayede hem nargile hem de mangal kömürü için presleme işlemlerinizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Pres Makinelerinin Kullanım Alanları

Pres makinelerimiz ile mangal kömürü, nargile kömürü ve linyit kömürü gibi kömür ürünlerinde kullanımının yanı sıra solucan gübresi, prina (pirina – zeytin çekirdeği), yem, hayvan gübresi, leonardit, kauçuk, lastik karbonu ve daha birçok toz halinde bulunan hammaddelerinizi presleyebilir ve diğer işlemler için hazır hale getirebilirsiniz.

Kömür Presleme Makineleri Üretimi

Kömür presleme makinelerinin; boyut, kapasite ve güç farkı ile karşınıza çıkan her bir modeli, önemli bir ön çalışma ile tasarlanmış ve dikkatli bir şekilde üretilmiştir. Zorlu çalışma şartları göz önünde tutulmuş olup, makinelerimizde kalite, dayanıklılık ve işlevsellik en fazla gayret gösterdiğimiz noktalardandır. Tüm malzeme ve parçalar aşınmaya karşı dayanıklıdır. Makinanın tüm çalışan metallerin yedek parçası ISO Belgesine uygun olarak standart ölçülerde hazırda bulunmaktadır. Kullanılan tüm malzemeler Türkiye'de üretilmiştir.

Ürünlerimiz devlet desteği, kosgep, banka kredisine uygun olup geri dönüşüm sınıfına girmektedir.

İhtiyacınıza uygun pres makineleri için bizimle iletişime geçin ve işletmenizin presleme ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verelim.

Kömür PRES KÖMÜR MAKİNELERİ

PRES KÖMÜR MAKİNELERİ Talep Formu

Talep Formu