KÖMÜR KIRMA MAKİNELERİ - KÖMÜR KIRICILAR

Kömür kırma makineleri kömürcülük sektörü için önemli bir araçtır. Kömür endüstrisinde kömürün boyutlandırılması, yeniden işlenmesi ve endüstriyel süreçlerde kullanılabilir hale getirilmesinde kullanılır. Kömür kırıcılar, çalışma prensibi olarak silindir kırıcılara benzerler, ancak rotor ve gövde tasarımlarıyla tamamen farklı bir yapıya sahiptirler. Onları tırnaklı silindir kırıcılar olarak da düşünebiliriz. Silindirler farklı devir hızlarına sahip olabilir ve tırnak tasarımı, müşteri gereksinimlerine, beslenen malzeme boyutlarına ve istenen ürün boyutlarına göre özel olarak seçilir ve üretilir. Bu sayede, kömür kırıcılar, farklı malzeme özelliklerine ve işleme gereksinimlerine uygun bir şekilde özelleştirilebilir.

Bu makineler, kömür üreticilerinin ellerinde oluşan yan ürünlerini yeniden kullanılabilir hale getirir. Bu yan ürünler kömür kırıcılar sayesinde pudra tozu haline getirilir ve işleme hazır hale gelir. Makine içerisinde bulunan delikli sac değişebilir ve ham maddeyi sacın delik çapına göre istenilen mikronda kırma yapabilir. Çekiçler özel sert alaşımlı çelikten üretilmiş olup yedek parça daima bulunmaktadır.

Ayrıca yan ürünlerin yeniden kullanılması ve yeniden işlenmesi sayesinde doğal kaynakların daha az tüketilmesine ve atık miktarının azaltılmasına yardımcı olarak çevre dostu özelliğiyle de ön plana çıkar. Ürünlerimizde kalite, dayanıklılık ve işlevsellik en fazla gayret gösterdiğimiz noktalardandır. Tüm malzeme ve parçalar aşınmaya karşı dayanıklıdır. Ayrıca kullanılan tüm malzemeler Türkiye'de üretilmiştir.

Ürünlerimiz devlet desteği, kosgep, banka kredisine uygun olup geri dönüşüm sınıfına girmektedir.

İhtiyacınıza uygun kömür kırma makineleri için bizimle iletişime geçin ve işletmenizin atık kömürleri yeniden işleme, kömürün yeniden boyutlandırılması gibi süreçlerdeki ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verelim.

Kömür KÖMÜR KIRMA MAKİNELERİ - KÖMÜR KIRICILAR

KÖMÜR KIRMA MAKİNELERİ - KÖMÜR KIRICILAR Talep Formu

Talep Formu