Kırmızı Yarım Çark

Hakkımızda

1990 yılında Hasan Basri HATİPOĞLU tarafından kurulan işletmemiz, öncelikle nargile ve nargile malzemelerinin 4 yıl satışını yapmıştır. Sonrasında nargile ve mangal kömürü makinalarını yaparak kendi makinalarıyla 2 yıl süreyle BÜYÜK DENİZCİ markasıyla nargile kömür imalatı yapmıştır. Kömürlerin içeriği ve yapısı konusundaki derin tecrübemiz, daha yüksek kalitede kömür üretme hedefiyle gerçekleştirilen çalışmalara ilham kaynağı olmuştur. Bu süreçte, en son teknolojiye sahip nargile ve mangal kömürü pres makinelerini geliştirme amacıyla sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmüş, aynı zamanda üretim için gerekli diğer makinelerin imalatını gerçekleştirmiş ve tesislerin kurulumunu başarıyla tamamlamış kısa zamanda DÜNYA MARKASI olmayı başarmıştır.

Yurt içi ve yurt dışı satış ağını genişleterek, tüm müşterilerimize en üst düzeyde kalite sunma konusundaki taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bu yaklaşımımız sayesinde kömür makine üretimi sektöründe dünya lideri konumuna yükseldik. Müşterilerimize, en son teknolojiye sahip kömür üretim tesislerine sahip olmalarını sağlayarak, kömür üretiminde kalitenin öncüsü olmaya devam ediyoruz.

MAKİNE
BİZİM İŞİMİZ

YERLİ <br>
ÜRETİM

YERLİ
ÜRETİM

Makinelerimiz de kullandığımız tüm parçalar Türkiye'de üretilmiştir.

DENEYİMLİ<br>
EKİP

DENEYİMLİ
EKİP

Deneyimli ekibimiz ile birlikte her zaman daha ilerisini hedeflemekteyiz.

PROFESYONEL<br>
DESTEK

PROFESYONEL
DESTEK

Profesyonel destek ile müşterilerimize üstün hizmet sağlamaktayız.

GÜVEN & <br>
KALİTE

GÜVEN &
KALİTE

Kalite ve güven anlayışıyla müşterilerimizin her zaman yanındayız.

VİZYON

Adana Makine olarak vizyonumuz, faaliyette bulunduğumuz nargile ve kömür sektöründe Adana Makine müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin daima birinci tercihi olmak, ulusal ve uluslararası alanda değer yaratmaktır.

Vizyon

MİSYON

Ar-Ge çalışmaları ile birlikte verimliliği ve sosyal sorumlulukları gözeterek müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmaktır.

SERTİFİKALAR